Ogrodzenia posesyjne marki WIŚNIOWSKI

Ogrodzenia posesyjne marki WIŚNIOWSKI, to ekskluzywny i stylowy sposób na zbudowanie krajobrazu wokół własnej posesji. Wśród szerokiej gamy modeli dobierz ogrodzenie, które idealnie wkomponuje się w otoczenie Twojego domu, a także wzmocni bezpieczeństwo.

Dom to również przestrzeń wokół niego, nie tylko cztery ściany

Ogrodzenie określa granice wokół Twojego mienia, które jest dzięki niemu dodatkowo zabezpieczone. W zależności od preferencji, a także zawartości portfela odpowiednio dopełni wizerunek Twojej posesji. Ogrodzenie terenu można wykonać na kilka sposobów oraz z różnych materiałów, jak: drewno, stal, aluminium, beton, czy tworzywa sztuczne. Wiele z ogrodzeń zbudowanych jest z tworzywa, które okazuje się być drogie w utrzymaniu, ze względu na potrzebę częstej konserwacji. Warto zatem zainwestować w ogrodzenia ze stali z gamy ofertowej WIŚNIOWSKI, które stanowią trwałe oraz ponadczasowe rozwiązania.

Kompleksowa obsługa – system i konstrukcja

Systemy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI stanowią kompleksową ofertę do ogrodzenia posesji w strefie bram, furtek, segmentów oraz akcesoriów montażowych. Solidna konstrukcja stworzona jest poprzez profilowane kształtowniki lub stalowe pręty o kwadratowym przekroju łączonym metodą spawania. Dbałość o najmniejsze szczegóły zapewnia łatwy oraz szybki montaż ogrodzenia. Do zastosowania są dwa typy szerokości ogrodzeń. W ich skład wchodzi tzw. typoszereg o standardowej szerokości 2,5 m lub 3 m.

Możliwe jest także zamówienie segmentów o równej szerokości “na wymiar”. Przeszkody nie stanowi pochyły teren, ogrodzenie jest dopasowywane do jego ukształtowania.. W ogrodzenia można wkomponować dowolną skrzynkę na listy, dzięki wykonaniu odpowiedniej ramy, dostęp do niej nie jest niczym ograniczony.

Ostoja bezpieczeństwa

Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI to jednolita całość skomponowana z bramy, furtki, słupków, segmentów oraz akcesoriów montażowych. Połączenie tych elementów zapewnia zabezpieczenie dla każdego domu. Każda z używanych przez nas bram posiada certyfikat europejski CE. Potwierdza to niezawodność i bezpieczeństwo.
Ogrodzenia charakteryzują się niezwykłą stabilnością i trwałością. W zależności od wybranego wzoru, konstrukcja oparta jest na stalowych kształtownikach lub prętach łączonych przy pomocy spawania. Każda używana przez nas część jest zabezpieczona antykorozyjnie, dzięki systemowi DUPLEX. Warstwa powłoki cynkowej oraz farby proszkowej, to metoda dzięki, której ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI to inwestycja na długie lata.

Unikalne rozwiązania dające komfort, funkcjonalność i estetykę

Marka WIŚNIOWSKI oferuje nam gamę rozwiązań, które wpływają na funkcjonalność i komfort użytkowania ogrodzeń. Zastosowanie automatycznych bram pozwala na otworzenie ich przy pomocy zdalnego nadajnika. Oferuje on także sterowanie oświetleniem podjazdu czy bramy garażowej. Nową opcją jest także System Sterowania i Powiadomień WIŚNIOWSKI. Przy pomocy telefonu komórkowego mamy możliwość otrzymywania powiadomień lub sterowania bramą garażową. Przeczytaj więcej o tej funkcji w osobnym artykule.
Ciekawym rozwiązaniem na rynku ogrodzeń posesyjnych jest napęd zamknięty w słupie automatycznej bramy przesuwnej. Możliwy jest dostęp do napędu dzięki umieszczonej w słupie pokrywie. Stanowi to zabezpieczenie w razie utraty energii elektrycznej. Takie rozwiązanie stanowi zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi oraz kradzieżą. Tak umiejscowiony napęd to dodatkowe walory estetyczne, wszystkie jego elementy schowane są w słupie, a po za ramę nie wystają żadne elementy. Zastosowanie napędu jest możliwe w bramach o szerokości maksymalnie 6 metrów.

Dostosowane do każdego stylu

W szerokiej gamie ogrodzeń WIŚNIOWSKI można znaleźć rozmaite formy i wzory, które sprawdzą się w otoczeniu każdej posesji oraz dopasują do wszelkich potrzeb. Firma przygotowała cztery kolekcje o zróżnicowanym wzornictwie. Jednym z nich jest System Lux to ogrodzenia o niepowtarzalnych, bogato zdobionych formach, są wyszukanym dopełnieniem każdej luksusowej posesji. W ofercie znaleźć można także Systemy Styl i Premium, które charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i stylową formą, subtelnie podkreślając wybrane otoczenie. Znaleźć można również bogatą ofertę Systemu Classic, która zadowoli każdego miłośnika klasycznych ogrodzeń. Pasują one do otoczenia prostego architektonicznie, jak i w nowoczesnej zabudowie.

Zobacz swoje ogrodzenie w programie AW Expert

Przy doborze odpowiedniego ogrodzenia zawsze jesteśmy ciekawi jak będzie się ono prezentowało w efekcie końcowym. Firma WIŚNIOWSKI standardowo wychodzi na przeciw potrzebozswoich klientów. AW Expert to program pozwalający na zobaczenie projektu nowego ogrodzenia, jak i remontu starego. W kilka minut od wizyty w punkcie dystrybutora można ujrzeć wiele wariantów projektu ogrodzenia.
Zapraszamy do wizyty w autoryzowanym punkcie firmy WIŚNIOWSKI – BRAMS.