Rodzaje ogrodzeń posesyjnych firmy Wiśniowski

Kompleksowe systemy ogrodzeń firmy WIŚNIOWSKI to kwintesencja funkcjonalności, bezpieczeństwa i estetyki. Sprawdź jakie rodzaje znajdują się w naszej ofercie oraz jakie są ich zalety.

Czy warto inwestować w kompleksowy system ogrodzeniowy?
Aby ogrodzenie posesji było jak najbardziej funkcjonalne należy zaopatrzyć się w bramy, furtki, segmenty, słupki i akcesoria montażowe. Dzięki temu wygląd ogrodzenia pozostaje spójny. Inną zaletą jest to, że kompleksowy system ogrodzeń można zamówić w jednym miejscu, bez konieczności wizyty w wielu sklepach.
Warianty bram ogrodzeniowych

Oferujemy wykonanie ogrodzenia w trzech różnych wariantach:

● segmentów, słupków, bramy oraz furtki,
● segmentów i słupków zamontowanych na podmurówce,
● segmentów, bramy i furtki zamontowanych do murowanych słupków.

Istnieją również różne formy bramy wjazdowej. Jedną z nich jest brama przesuwna, która oparta jest na samonośnej konstrukcji. W tym przypadku skrzydło przesuwa się kilka centymetrów nad ziemią, dzięki czemu praca bramy jest płynna i cicha. W swojej ofercie posiadamy również bramy przesuwne z napędem. W tej opcji napęd umieszczony jest w stalowym słupku, który zabezpiecza cały mechanizm przed warunkami atmosferycznymi. Inną opcją jest brama wjazdowa z dwoma skrzydłami. Montaż odbywa się poprzez przymocowanie bramy do dwóch słupków stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych, a skrzydła poruszają się na zawiasach znajdujących się w osi bramy. W bramie dwuskrzydłowej blokowanie skrzydeł może się odbywać na dwa sposoby, w mechanizmie ręcznym, funkcję tą pełnią zamek oraz rygiel, a w mechanizmie automatycznym funkcję blokującą pełni napęd.

Jakie są zalety użytkowania ogrodzeń marki Wiśniowski?

Ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI stanowią bezpieczny i trwały element, który dopasuje się do każdej posesji. Niezależnie od warunków pogodowych ogrodzenia wyglądają zawsze estetycznie. Są one poddawane niezawodnym metodom ochrony antykorozyjnej, która polega na ocynkowaniu i malowaniu proszkowym. Dzięki zastosowanej metodzie ogrodzenie jest chronione przed korozją przez co najmniej 10 lat. Dodatkowo, ocynkowaną stal możemy poddać recyklingowi, jest to korzystne dla środowiska i nie stanowi dla niego zagrożenia.