Otwórz bramę własnym telefonem komórkowym

Wraz z szybkim rozwojem technologicznym na świecie coraz bardziej rosną oczekiwania klientów względem oferty bram garażowych. W gamie najnowszej generacji bram jesteśmy zaskakiwani nowoczesnym wzornictwem, ogromnym wyborem kolorów czy bogatym wyposażeniem. Jednym z ciekawszych rozwiązań jakie możemy w ostatnim czasie spotkać na rynku jest zintegrowany z bramą system sterowania i powiadomień oferowany przez firmę Wiśniowski.

Jak to działa?

Dzięki ogólnodostępnemu zasięgowi telefonii komórkowej mamy dostęp do sterowania naszą bramą z dowolnego miejsca na świecie. Przeszkody nie stanowi dla nas również odległość czy konieczność posiadania osobnego nadajnika. Jedynym urządzeniem jaki powinniśmy przy sobie mieć jest telefon komórkowy. Takie rozwiązanie sprawdzi się w wielu nieprzewidywalnych sytuacjach.
Oferta Systemu Sterowania i Powiadomień WIŚNIOWSKI, pozwala otrzymywać nam istotne informacje. Powiadomienia możemy dostawać w formie krótkich wiadomości SMS. Mogą one dotyczyć m.in.:
● informacji o siłowej próbie otworzenia bramy,
● stanu położenia bramy – otwarta/ zamknięta,
● informacji, gdy brama otwarta jest dłużej niż 10 minut,
● zaniku/ powrocie zasilania sieciowego,
● informacji o otwarciu skrzynki sterowniczej.

System staje na wysokości potrzeb użytkowników

Mamy możliwość podpięcia aż trzech modułów sterujących do sytemu (w tym jeden moduł GSM do jednego napędu). Do każdego modułu możemy podpiąć aż 168 różnych numerów telefonów i 4 różnych administratorów. Każdy moduł sterujący wymaga osobnej karty SIM.
System Sterowania i Powiadomień WIŚNIOWSKI pozwala nie tylko na sterowanie bramą garażową, ale także na sterowanie bramą wjazdową czy furtką. System przeznaczony jest do użytku w domach jednorodzinnych, ale sprawdzi się także w budynkach wielorodzinnych, czy na ogrodzonych osiedlach.

Łatwa obsługa

Nowe numery telefonów można podpiąć jedynie poprzez wpisanie ich do systemu. Jest to niezwykle proste i szybkie.

Zastosowanie
System dopasowuje się do potrzeb naszych klientów. Można go zastosować w dowolnym obiekcie, od mieszkalnych, po przemysłowe. Istnieje możliwość podłączenia go do bramy dowolnego producenta.
System składa się z centrali sterującej, wbudowanego 1 modułu GSM umożliwiającego wpisanie dowolnej karty SIM, anteny zewnętrzna, transformatora, oprogramowania na płycie CD, instrukcji obsługi, kabla RS–232 do podłączenia z komputerem.
Aby móc zacząć korzystać z Systemu wystarczy dokupić kartę SIM dowolnego operatora. Kartę aplikuję się do centrali sterującej. Podczas zakupu karty SIM należy zwrócić uwagę na okres ważności karty przy jednym doładowaniu oraz koszt SMSów.